Skip to main content

Jak otrzymać pożyczkę ratalną przez Internet?

Serwis krolpozyczek.pl umożliwia szybkie wnioskowanie o pożyczkę ratalną
w kwocie do 50 000 zł na elastyczny okres spłaty.
Po spełnieniu paru warunków, możesz otrzymać pożyczkę zdecydowanie szybciej
i łatwiej niż za pośrednictwem tradycyjnego banku. Jakie warunki należy spełnić?

 1. Mieć od 18-80 lat
 2. PESEL
 3. Posiadać udokumentowane źródło dochodu
 4. Posiadać stałe miejsce zamieszkania na terenie Polski
 5. Uzyskać pozytywną ocenę kredytową
 6. Zawrzeć z pożyczkodawcą umowę pożyczkową

Dlaczego pożyczka w krolpozyczek.pl?

Dzięki pożyczce na stronie krolpozyczek.pl a możesz szybko uporać się z problemami finansowymi lub spełnić marzenia, które od dawna odkładałeś na później. Jesteśmy pożyczkodawcą oferującym szybkie pożyczki w stu procentach przez Internet. Możesz wnioskować maksymalnie o 3 tysiące zł, które rozkładasz na elastyczne, najbardziej Ci odpowiadające raty i spokojnie spłacasz określoną kwotę, nie martwiąc się krótkim czasem spłaty, tak jak ma to miejsce u niektórych pożyczkodawców.

Łatwe wnioskowanie

Na stronie głównej przygotowaliśmy dla Ciebie kalkulator, który ułatwi Ci wzięcie pożyczki. Po prostu za pomocą suwaka określasz interesującą Cię kwotę pieniędzy, a następnie drugim przyciskiem ustawiasz odpowiednią liczbę rat. Poniżej wraz z wyborem określonych danych pożyczki, możesz zaobserwować zmieniające się wartości. W łatwy sposób porównasz opłaty, i wybierzesz te, które będą dla Ciebie satysfakcjonujące.

Szybka wypłata pieniędzy

Jak najszybciej, zaraz po wypełnieniu przez Ciebie wniosku online, analizujemy przesłane dane, które następnie potwierdzamy telefonicznie. W czasie rozmowy z naszym konsultantem zostaniesz niezwłocznie powiadomiony o decyzji. Zaraz po akceptacji dokonujemy przelewu na Twoje konto bankowe lub wysyłamy pieniądze szybkim przelewem GIRO, które odbierasz na Poczcie Polskiej.

  Wybierz kwotę

  Wybierz czas spłaty

  mies.

  Reprezentatywny przykład pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 513,8%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) – 5000 zł, całkowita kwota do zapłaty – 5804 zł, całkowity koszt kredytu – 804 zł (w tym: prowizja 774,40 zł, odsetki 29,60 zł), czas obowiązywania umowy 30 dni. Kalkulacje sporządzone na dzień 01.07.2020.

  Pożyczki z okresem obowiązywania umowy od 61 dni do 36 miesięcy, płatne w ratach o wysokości uzależnionej od kwoty udzielonej pożyczki i okresu obowiązywania umowy. Zakres umocowania Usługodawcy obejmuje prawo do reklamowania usług kredytodawców oraz przekazywania im zapytań ofertowych, natomiast nie obejmuje prawa do zawierania umów w ich imieniu. Usługodawca współpracuje z pożyczkodawcami. Treść informacji opublikowanych w serwisie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Ma ona charakter wyłącznie informacyjny.

  Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail iod@super-marketing.pl

  © 2024 Król Pożyczek